Це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур. Мета цього дня – надихнути людей по всьому світу подарувати книгу – бібліотеці, другу, членам родини. Бери участь і ти! Подаруй книгу бібліотеці!
Недарма в народі кажуть: «Хто багато читає, той багато знає». Частіше заглядайте до скарбниці духовності – книг, з яких б'є невичерпне джерело мудрості.
Шановні читачі!
Наукова бібліотека проводить постійно діючу акцію
«Подаруй бібліотеці книгу».
Приєднуйтесь до акції!
Не залишайтесь байдужими – Науковій бібліотеці потрібні нові книги!
Добрі справи робити приємно!
Будемо щиро вдячні за подарунки!
![](/sites/default/files/2020-01/%D0%9C%D1%96%D0%B6%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%B9%20%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%8C%20%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F%20%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3_0.jpg)