Згідно Указу Президента України № 1021 від 4 листопада 2011 року встановлено загальнодержавне свято – День соціальної справедливості, яке відзначається щороку 20 лютого. Ця дата вибрана не випадково, саме в цей день за підтримки Організації Об’єднаних Націй проводиться Всесвітній день соціальної справедливості. Метою цього свята є привернення уваги широкої громадськості, органів державного управління, організацій і компаній до вирішення проблем соціальної справедливості на місцях.
![](/sites/default/files/2020-01/%D0%94%D0%B5%D0%BD%D1%8C%20%D1%81%D0%BE%D1%86%D1%96%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D1%97%20%D1%81%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%B4%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96_0.jpg)