27 вересня Всесвітній день туризму та День туризму в Україні

         27 вересня Всесвітній день туризму та День туризму в Україні - свято тих, кого ваблять близькі та далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок, і тих хто робить цей відпочинок комфортним!

          Природне прагнення людей до пізнання світу сприяло становленню  туризму, як однієї з найбільш  цікавої сфери  життящо охоплює мільйони людей та різні галузі економіки. А  головне - туристичні мандрівки надають нові емоції та враження, натхнення та задоволення, розширюють світогляд, дозволяючи дізнатися багато цікавого про цей світ!

          Наша Україна, з її неповторними краєвидами та унікальними історико-культурними пам’ятками, має всі умови для розвитку туристичної індустрії і  варта того, щоб глибше відкрити перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність історії, культури, народних звичаїв і традицій.

читати далі

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ

2020-02-20

В Науковій бібліотеці 20.02.2020 р. відбулося засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ, на якому було розглянуто питання щодо виконання «Плану видання наукових, навчальних та навчально-методичних видань навчально-науковими інститутами ХНТУСГ в 2019-2020 навчальному році».

20 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

2020-02-19

20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії та людські цінності.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка