27 вересня Всесвітній день туризму та День туризму в Україні

         27 вересня Всесвітній день туризму та День туризму в Україні - свято тих, кого ваблять близькі та далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок, і тих хто робить цей відпочинок комфортним!

          Природне прагнення людей до пізнання світу сприяло становленню  туризму, як однієї з найбільш  цікавої сфери  життящо охоплює мільйони людей та різні галузі економіки. А  головне - туристичні мандрівки надають нові емоції та враження, натхнення та задоволення, розширюють світогляд, дозволяючи дізнатися багато цікавого про цей світ!

          Наша Україна, з її неповторними краєвидами та унікальними історико-культурними пам’ятками, має всі умови для розвитку туристичної індустрії і  варта того, щоб глибше відкрити перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність історії, культури, народних звичаїв і традицій.

читати далі

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

До дня Гідності і Свободи

2019-11-20

Для відданя належної шани патріотизму й мужності українських громадян - учасників АТО. Наукова бібліотека пропонує ознайомитись з віртуальною виставкою однієї книги  "Місячна соната війни" Леоніда Логвиненка та з добіркою книг про війну на Сході України "Війна, що торкнулася кожного"

Книга тижня

2019-11-18

Добробут корів на молочних комплексах [Текст] : навч. посіб. / В. І. Гноєвий [та ін.] ; за ред. В. І.Лебединського ; Харків. держ. зоовет. акад.  –  Харк ів : Оперативна поліграфія : ФОП  Здоровий  Я. А., 2018.  –  247 с.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка