13 листопада ‒ Всесвітній день доброти

13 листопада 1998 року в Токіо на Першій конференції Всесвітнього руху доброти, в якій брали участь Австралія, Канада, Японія, Таїланд, Сінгапур, Велика Британія, США, було засновано Всесвітній день доброти. Його ініціатором став волонтерський рух «За доброту», що з’явився в Японії 1997 року. Всесвітній день доброти, на думку засновників свята, ‒ це можливість нагадати людям про важливість прояву людяності і взаємодопомоги у повсякденному житті. Рух доброти затвердив декларацію, в якій написано, що людська доброта має фундаментальну важливість як головна умова осмисленого життя. Глобальне прагнення учасників руху – створити світ, здатний співчувати і виявляти доброту. Символом свята є відкрите серце.

Згідно з дослідженням японських і американських психологів, проведеними на базі університету Квансей Гакуїн і коледжу Кобе (Японія), чим більше добрих вчинків ми робимо, тим щасливішими себе відчуваємо. На думку вчених, ті, хто висловлює свою подяку, ніжність й інші добрі почуття до людей у конкретних повсякденних справах, не лише з великим оптимізмом дивляться на світ, але й фізично почуваються краще, відчувають своє життя більш гармонійним.

Офіційно Всесвітній день доброти затвердили у Сінгапурі 18 листопада 2000 року на третій конференції Руху доброти.

Не секрет, що в сучасному світі високих технологій, з божевільним ритмом життя, доброти залишається все менше. Тому такий день насамперед потрібен для того, щоб нагадати про мораль і людяність, про чуйність і взаємодопомогу. Робити добро ‒ дуже легко, потрібно лише почати! Давайте зробимо цей день сповненим добра разом!

Пропонуємо ознайомитися зі списком літератури даної тематики, яку Ви можете отримати, звернувшись до Наукової бібліотеки:

  • Бредбери, Рэй. Вино из одуванчиков [Текст] : повесть и рассказы / Р. Бредбери : пер. с англ. /сост. и послесл. Р. Рыбкина. – М. : Худ. лит, 1989. – 398 с.
  • Джером, К. Трое в лодке, не считая собаки; Рассказы [Текст] / Д. К. Джером / пер. с англ, примеч. М. Донского. – М. : Худ. лит., 1984. – 209 с. 
  • Грин, А. С. Алые паруса; Блистающий мир; Золотая цепь; Рассказы [Текст] /А. С.Грин. – М. : Худ. лит., 1986. – 512 с.
  • Грин, А. С. Романы: Блистательный мир; Бегущая по волнам; Золотая цепь [Текст] / А. С.Грин. – Симферополь : Таврия, 1980. – 424 с.
  • О'Генри. Короли и капуста; Новеллы [Текст] / О'Генри. Л. : Лениздат, 1986. – 639 с.
  • Сент-Екзюпері, Антуан де. Южний почтовий. Ночной полет. Планета людей. Военный летчик. Письмо заложнику. Маленький принц [Текст] : пер. с фр. / вступ. статья М. Галая. – М. : Худ. лит, 1983. – 447 с.
  • Харпер  Ли, Н.  Убить пересмешника [Текст] : роман / Н. Ли Харпер /пер. с анг. Н. Галь, Р. Облонской. – М. : Дет. лит., 1986. – 270 с.

Для пошуку інших видань радимо скористатися Електронним каталогом Наукової бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Послуги МБА та ЕДД

Послуги МБА та ЕДД НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Сканер у подарунок для бібліотеки

2021-12-28

Напередодні новорічних свят Наукова бібліотека отримала від  керівництва ДБТУ довгоочікуваний планетарний сканер, необхідний для оцифрування колекцій рідкісних і цінних видань.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка