День енергетика − свято усіх, для кого поняття «тепло» і «світло» − це не просто слова, а й ціла епоха...

Щороку 22 грудня, у день зимового сонцестояння, в Україні відзначають День енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна.

Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно з Указом Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. Важко переоцінити значення роботи енергетиків, чиєю невтомно працею створюється одне із найнеобхідніших потреб − тепло, яке забезпечує комфорт у домах усіх без винятку громадян країни.

Енергетики ‒ представники найсвітлішої професії. Україна завжди посідала значне місце в сфері розвитку та управління паливно-енергетичним сектором. На території країни розроблялися і впроваджувалися новітні досягнення в цій галузі.

Україна пишається минулим своєї енергетики та впевнена у своїх енергетичних перспективах. Від злагодженої роботи наших енергетиків залежить не тільки все виробництво і вся промисловість, але і економіка України в цілому. Успішна робота кожної окремої галузі господарства безпосередньо залежить від ефективного функціонування енергетичного сектору. Сьогодні від професійності та сумлінності працівників енергетичної галузі залежить безперебійна робота промислових підприємств, ефективність функціонування соціальної сфери, зв'язку та транспорту. Завдяки їм ми можемо взимку насолоджуватися теплом у своїх оселях, працювати та займатися домашніми справами в темний час доби, насолоджуватися переглядом фільмів, читанням книг.

Значний внесок забезпечення енергетичної безпеки України, розвиток вітчизняного паливно-енергетичного комплексу робить Державний біотехнологічний університет, готуючи фахівців для даної галузі. Зокрема, факультет енергетики, цифрових та комп’ютерних технологій готує фахівців у галузі традиційних і новітніх технології одержання, перетворення й використання енергії, а також проводить науково-дослідну, інформаційно-консультативну діяльність для потреб агропромислового комплексу України.

Дорогі енергетики, викладачі, співробітники, студенти факультет енергетики, цифрових та комп'ютерних технологій ДБТУ, зі святом! Ви заряджаєте енергією кожне свято, нехай і ваш професійний день буде наповнений світлом, теплом і енергією щирих привітань! Бажаємо Вам стабільної, безаварійної роботи, удачі, міцного здоров’я!

Наукова бібліотека пропонує віртуальну виставку «Енергетика в сільському господарстві».

Для пошуку видань з даної тематики радимо скористатися Електронним каталогом Наукової бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Послуги МБА та ЕДД

Послуги МБА та ЕДД НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Сканер у подарунок для бібліотеки

2021-12-28

Напередодні новорічних свят Наукова бібліотека отримала від  керівництва ДБТУ довгоочікуваний планетарний сканер, необхідний для оцифрування колекцій рідкісних і цінних видань.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка