Горіховий Спас – останній зі Спасів, після Медового та Яблучного. Його завжди відзначають наприкінці літа – 29 серпня. Ще одна його назва – Хлібний Спас, оскільки цього дня прийнято пекти хліб із зерна першого врожаю. Третій Спас встановлений церквою на честь перенесення до Константинополя Нерукотворного образу Ісуса Христа. Звідси походять й інші назви свята – Полотняний Спас, Спас на полотні, Нерукотворний Спас. Йдеться про давню подію, коли Ісус Христос, умившись, витер обличчя рушником і на ньому залишився його образ. Ікона ця Нерукотворна, бо не була написана.

Третій Спас – своєрідне прощання з літом і підготовка до осені. Відзначають його, порівняно із Яблучним та Медовим Спасами, без особливого розмаху. Цього дня люди стараються зробити частину заготовок на зиму, адже збирання врожаю на полях уже завершено.

29 серпня прийнято випікати хліб із зерен нового врожаю та збирати дозрілі горіхи. Із волоських горіхів роблять цілющі настоянки, а гілки ліщини використовують для банних віників. Вважалося, що банний віник, виготовлений із ліщини на Горіховий Спас, здатен вилікувати людину від будь-якої хвороби. Традиційно народ йде до церкви, щоб помолитися й освятити кошик із літніми дарами: яблуками, виноградом, горіхами, медом і, звичайно ж, запашним хлібом. На святковому столі у кожній домівці обов’язково мають бути горіхи та свіжоспечений хліб. Також господині з нагоди свята часто печуть пироги із горіховою начинкою. Хлібний Спас пов’язаний із таким обрядом, як освячення й очищення води. Цього дня прийнято освячувати нові криниці. Старі колодязі ж обходили навколо, ніби "замикаючи" теплу пору року.

Пропонуємо ознайомитися з літературою на дану тематику, яку ви можете отримати, звернувшись до Наукової бібліотеки:

  • Воропай, О. Звичаї нашого народу [Текст] : етногр. нарис / О. Воропай. ‒ Київ : Обеpiг, 1993. ‒ 590 с.
  • Килимник, С. Український рік у народних звичаях в історичному освітленні [Текст] : научно-популярная литература. Кн. ІІ. Т. 3. Весняний цикл. Т. 4. Літній цикл / С. Килимник. ‒ Киiв : Обеpеги, 1994. ‒ 396 с.
  • Золота книга українських традицій та звичаїв [Текст] / авт.-уклад. І. Скрипник. ‒ Донецьк : ТОВ "Агентство Мультипресс", 2011. ‒ 286 с.
  • Українське народознавство [Текст] : навч. посіб. / за ред.: С. П. Павлюка, Г. Й. Горинь, Р. Ф. Кирчіва. ‒ Львiв : Фенiкс, 1997. ‒ 608 с.
  • Супруненко, В. П. Народини [Текст] : витоки нації : символи, вірування, звичаї та побут українців / В. П. Супруненко. ‒ Запоpiжжя : Беpегиня, 1993. ‒ 136 с.

Для пошуку інших видань радимо скористатися Електронним каталогом Наукової бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Послуги МБА та ЕДД

Послуги МБА та ЕДД НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Вебінари та майстер-класи ORCID

2021-09-16

Державна науково-технічна бібліотека України у співпраці з ORCID  проведе серію вебінарів та майстер-класів на тему: “Використання постійних ідентифікаторів учених та установ, їх роль у науковій екосистемі. Інструменти ORCID для науковців”.

Книга тижня ("Бібліотека маркетолога")

2021-09-14

Наукова бібліотека продовжує  рубрику «Бібліотека маркетолога» в рамках проєкту «Книжкова конвенція маркетологів» 339.138(02.064) М 27 Маркетинг на ринку продуктів швидкого приготування [Текст] : монографія / Є. В. Ромат [та ін.] ; за наук. ред. А. А. Мазаракі ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. - Київ : КНТЕУ, 2018. - 207 с. : рис., табл. - Бібліогр.: с. 183-192 (91 назва). - ISBN 978-966-629-911-9

Наукова бібліотека продовжує вересневі зустрічі з першокурсниками

2021-09-14

Сьогодні комп'ютерні технології так увійшли в наше життя, що важко знайти студента, який би не володів комп'ютером. Але для освіченої людини, що живе у сучасному інформаційному світі, цього замало

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка