Студентський літературно-музичний театр «Джерело»

Студентський літературно-музичний театр «Джерело»  був створений на базі наукової бібліотеки головним бібліотекарем Грабар Наталією Григорівною (нині кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри культурних універсалій ХНТУСГ ім. П. Василенка) в 1998 року і протягом 20 років радував глядачів своїми постановками і талантами.

Назва театру «Джерело» – не випадкова. Адже саме з таких джерел народної творчості народжуються могутні течії не тільки української, а й світової культури. Театр дозволив розкрити свої творчі здібності більш ніж 100 студентам.
Студентський літературно-музичний театр «Джерело» досить успішно працював зі студентською молоддю, де вона вчилася мистецтву діалогу, як найбільш природній і довершеній формі спілкування, опановувала ораторські навички, накопичувала власну скарбничку жестів, інтонацій, способів прояву почуттів.

Фотоісторія  студентського літературно-музичного театру «Джерело»

## Підписка на Студентський літературно-музичний театр «Джерело»

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Послуги МБА та ЕДД

Послуги МБА та ЕДД НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Вебінари та майстер-класи ORCID

2021-09-16

Державна науково-технічна бібліотека України у співпраці з ORCID  проведе серію вебінарів та майстер-класів на тему: “Використання постійних ідентифікаторів учених та установ, їх роль у науковій екосистемі. Інструменти ORCID для науковців”.

Книга тижня ("Бібліотека маркетолога")

2021-09-14

Наукова бібліотека продовжує  рубрику «Бібліотека маркетолога» в рамках проєкту «Книжкова конвенція маркетологів» 339.138(02.064) М 27 Маркетинг на ринку продуктів швидкого приготування [Текст] : монографія / Є. В. Ромат [та ін.] ; за наук. ред. А. А. Мазаракі ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. - Київ : КНТЕУ, 2018. - 207 с. : рис., табл. - Бібліогр.: с. 183-192 (91 назва). - ISBN 978-966-629-911-9

Наукова бібліотека продовжує вересневі зустрічі з першокурсниками

2021-09-14

Сьогодні комп'ютерні технології так увійшли в наше життя, що важко знайти студента, який би не володів комп'ютером. Але для освіченої людини, що живе у сучасному інформаційному світі, цього замало

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка