В Науковій бібліотеці ХНТУСГ триває підготовка до проведення ІІ-ї науково-практичної конференції «Бібліотечно-інформаційне середовище як драйвер змін та інновацій в освіті», присвяченої 90-річчю бібліотеки, що запланована на 30.10.2020р. Тематика доповідей співробітників бібліотеки визначає загальну спрямованість усіх заходів, що з різних аспектів розкриють подробиці історії бібліотеки у контексті часу, управлінських інновацій та демонструють виконання завдань з інтеграції бібліотеки у цифрове науково-освітнє середовище університету, в якому визнані норми авторського права, академічної доброчесності, стираються кордони при роботі з інформацією, де багаторічна діяльність інституції сповнена натхненної праці та пошуку ефективних методів підготовки інженерних кадрів для сільського господарства України.
Натхнення – це вогонь, який робить роботу «живою»!
Для учасників конференції готуються доповіді, які висвітлюють досвід бібліотеки із запровадження нових ролей бібліотекаря в діяльність бібліотеки для удосконалення сервісів обслуговування користувачів. Минулорічний досвід проведеної конференції підтверджує затребуваність нового погляду на сучасні форми бібліотечної діяльності в закладах вищої освіти, про що свідчать матеріали заходу та пост-реліз «Драйв, гідний спогадів»«.
Ювілей бібліотеки - чудовий привід для огляду пройденого шляху, підведення підсумків і визначення перспектив!
Планується опублікувати статтю про історію, традиції і здобутки бібліотеки в науковому фаховому виданні «Вища школа» та підготувати статтю для Української Бібліотечної енциклопедії (УБЕ) про Наукову бібліотеку ХНТУСГ.
Дослідження, які зробили ХНТУСГ впізнаваним у вітчизняному і світовому науковому просторі
Триває підготовка до видання науково-допоміжного бібліографічного покажчика «Дисертації, наявні у фонді Наукової бібліотеки ХНТУСГ за 1930-2020рр. (до 90-річчя заснування університету», що представляє собою науково-бібліографічну базу наукових досліджень і містить відомості про захищені дисертації на здобуття вчених ступенів кандидата наук і доктора наук за різними спеціальностями.
Повернімо миттєвості нашої історії
Готується до видання бібліографічний покажчик «Публікації про ХНТУСГ на шпальтах мас-медіа», який стане своєрідною джерельною базою вивчення історії, здобутків, перемог університету за 1930-2020 рр.
Започатковано створення нової колекції документів в репозитарії Open Archive KhNTUA «Публікації до 90-річчя ХНТУСГ»
Аншлаг ідей
Продовжується збір інформації до дайджесту про роботу бібліотеки «Бібліотека: місце традицій, простір інновацій»
Готується до видання ювілейний буклет «3D Бібліотека: Dовіра, Dосвід, Dосконалість»
НБ: історія в особах
До ювілею бібліотеки започатковано новий проєкт «Наукова бібліотека ХНТУСГ в особах», який доводить, що історія бібліотеки - це не тільки дати, але, перш за все, – люди, працею яких створена і існує бібліотека.
Професіоналізм і почуття нового, постійний пошук шляхів розвитку, модернізація та інтенсифікація діяльності – ті риси, що визначають сьогодні світогляд співробітників Наукової бібліотеки ХНТУСГ.
Тож, зустрінемось на конференції!