210 років від дня народження Миколи Васильовича Гоголя

Український прозаїк, драматург, поет, критик, публіцист Микола Васильович Гоголь народився 1 квітня  1809 року в селі Великі Сорочинці на Полтавщині.

У спадщину від батька Микола Васильович отримав літературний дар, втілений в багатьох творах. Український побут і вірування визначили основну тему письменника і надихнули його на написання чудових творів з циклу «Вечори на хуторі поблизу Диканьки», «Миргород» і «Тарас Бульба». Пізніше вийшли «Петербурзькі повісті», комедія «Ревізор» і поема-роман «Мертві душі», в яких була відображена людська сутність. Твори Миколи Васильовича Гоголя пронизані гумором, сатирою, лірикою.

Помер великий письменник у віці 42-х років. 

210 років від дня народження Миколи Васильовича Гоголя

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2020-02-24

Основи розрахунку та конструкції деревообробного обладнання [Текст] : підручник / В. В. Шостак [та ін.] ; за ред. В. В. Шостак ; Нац. лісотехн. ун-т України. – Львів : Вид-во "Львів. політехніка", 2012. – 392 с.

Засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ

2020-02-20

В Науковій бібліотеці 20.02.2020 р. відбулося засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ, на якому було розглянуто питання щодо виконання «Плану видання наукових, навчальних та навчально-методичних видань навчально-науковими інститутами ХНТУСГ в 2019-2020 навчальному році».

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка