210 років від дня народження Миколи Васильовича Гоголя

Український прозаїк, драматург, поет, критик, публіцист Микола Васильович Гоголь народився 1 квітня  1809 року в селі Великі Сорочинці на Полтавщині.

У спадщину від батька Микола Васильович отримав літературний дар, втілений в багатьох творах. Український побут і вірування визначили основну тему письменника і надихнули його на написання чудових творів з циклу «Вечори на хуторі поблизу Диканьки», «Миргород» і «Тарас Бульба». Пізніше вийшли «Петербурзькі повісті», комедія «Ревізор» і поема-роман «Мертві душі», в яких була відображена людська сутність. Твори Миколи Васильовича Гоголя пронизані гумором, сатирою, лірикою.

Помер великий письменник у віці 42-х років. 

210 років від дня народження Миколи Васильовича Гоголя

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозиторії ХНТУСГ

Тобі першокурснику.

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

День Конституції України

2019-06-27

Прийняття Конституції в 1996 році закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність,стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. День Конституції України святкується щорічно 28 червня і відповідно до Основного Закону є державним святом та неробочим днем.

Олександр Нанка: "Гарний початок – половина справи, як казав Платон!"

2019-06-25

За сприяння Наукової бібліотеки наприкінці червня в рамках рейтингування кафедр була вперше організована виставка наукової, навчальної і навчально-методичної літератури, виданої науковцями 32 кафедр Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка протягом 2018-2019 навчального року, наявної у бібліотечному фонді.

Міжнародна науково-практична конференція «Наукова еволюція досліджень бібліоінформаційної ноосфери»

2019-06-21

19 – 21 червня 2019 р. директор Наукової бібліотеки Ніколаєнко Н.М. взала участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова еволюція досліджень бібліоінформаційної ноосфери», яка відбулася на базі Наукової бібліотеки ОНУ імені І.І. Мечникова (м. Одеса).

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка