День молоді в Україні святкують щорічно в останню неділю червня відповідно до Указу Президента України Леоніда Кравчука  від 22 червня 1994 року «Про День молоді». До категорії молоді на Україні відносять громадян у віці від 18 до 35 років. Понад 11 мільйонів осіб, а це приблизно 22,6% населення України, становлять молоді громадяни країни.

Традиційно в цей день прийнято заохочувати і нагороджувати за успіхи найбільш талановиту молодь в різних професійних сферах. Так, щорічно Кабінет Міністрів України вручає з цього приводу 60 премій. Крім того, по всій країні традиційно проводяться фестивалі та флешмоби, а також різноманітні мистецькі, освітні та соціальні заходи. 

30 червня

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

День соборності України

2020-01-22

День Соборності України - свято народної єдності, що встановлено на честь дня проголошення в 1919 році Акту возз’єднання УНР і ЗУНР в єдину українську державу

Книга тижня

2020-01-20

 Бакум, Микола Васильович. Проектування сільськогосподарських машин [Текст] : навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. техн. профілю. Ч. 1. Кн. 2. Машини для обробітку грунту / М. В. Бакум ; Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. – Харків : ПромАрт, 2019.– 436 с. 

Шановні науковці!

2020-01-15

Нагадуємо, що ХНТУСГ має доступ до наукометричних БД Scopus та Web of Science. На початку року університет також отримав доступ до повнотекстових ресурсів порталу Springer Link

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка