Міжнародний день «Лікарі світу за мир»

Цей день відзначається в річницю страшної трагедії – дня бомбардування японського міста Хіросіма (Hiroshima) 6 серпня 1945 року і нагадує світові про людську трагедію,  роль лікарів в боротьбі за мир і  в запобіганні війни в цілому.

Святкувати цей день було запропоновано організацією «Лікарі світу за запобігання ядерної загрози», яка виникла в 1980 році у Франції. Зараз «Лікарі світу» – незалежний гуманітарний рух, спільнота, яка надає нужденним людям доступ до охорони здоров’я.

На жаль, на Сході нашої держави нині ведуться активні бойові дії, тому потреба у справжніх медичних працівниках неабияк зросла.

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Тобі першокурснику.

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2019-09-16

Безпека життєдіяльності [Текст] : навч. посіб. / О. С. Полянський [та ін.] ; Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - Харків : ПромАрт, 2019. - 318 с.

Публікаційна активність зростає

2019-09-13

Науковці ХНТУСГ гідно відповідають  викликам часу , підвищуючи рівень впливу публікацій університету на світовий науковий прогрес. Свідченням цьому є кількість публікацій дослідників у міжнародних наукових базах даних Scopus та Web of Science , яка постійно зростає. У 2019 році маємо 41 статтю, проіндексовану у Scopus та 20 – в Web of Science.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка