Участь студентського театру «Джерело» у сесії майстер-класів «Інформаційні продукти і послуги бібліотеки суспільства знань».

      20 березня 2014 р. бібліотека Харківського національного економічного університету разом з Асоціацією сучасних інформаційних бібліотечних технологій провела сесію майстер-класів «Інформаційні продукти і послуги бібліотеки суспільства знань».

      Театр «Джерело» при Науковій бібліотеці ХНТУСГ відгукнувся на запрошення бібліотечної асоціації м. Харкова і взяв участь у проведенні Сесії майстер-класів. Нашим колективом  була обрана  вистава «Сватання на Гончарівці» (Г. Квітка-Основ’яненко).  Студенти ретельно готувалися до цієї події, адже виступати перед дорослою публікою – почесно і відповідально. Особливо старанно виконував  роль свата (Скорик) – Шелюг Вадим (56 ект), глядачі неодноразово  зустрічали оплесками його репліки. Хоча простір виступу був занадто малим, колектив зумів  продемонструвати колорит сільської хати 19 століття, незабутню слобожанську мову, обрядову дію сватання. Показовим була роль батьків (Стазілова Стефанія, 35 тз, Горох Богдан, 6 ект) Суворі звичаї ніяк не могли розчулити серце матері, аж поки Скорик не провів надзвичайний обряд, що також викликав сміх у залі. Мабуть, зворушили кожну жінку пісні дівчат-дружок (Ароян Сусанна, 35 ао, Бєльська Юлія, 21 ект).

      Гарний настрій залишився у глядачів, про що свідчили виступи директора бібліотеки ХНЕУ Божко Н.М., президента АСІБТ Жукової В.П. та бажання представників бібліотек сфотографуватися з колективом театру. Була висловлена подяка окремим виконавцям та пропозиція завітати до інших вишів. Про це  пізніше говорилося, як у нас прийнято після вистави, з режисером (Кобець Є.Н.) та художнім керівником (Грабар Н.Г. - головний бібліограф Наукової бібліотеки ХНТУСГ, канд. наук з соціальних комунікацій). Цього разу також обговорювалися ролі дебютантів – Дзюби Дениса (Стецько) та  Мамаєва Іллі студента ХНАУ ім. В.Докучаєва (Тиміш). До речі, до нас знову вливаються студенти з іншим вишів, що зазвичай приємно. 

      За участь у Сесії майстер-класів колектив театру «Джерело» одержав почесну грамоту, що додає нової енергії та творчої наснаги

 Виступ художнього керівника театру

Грабар Н.Г. перед учасниками Сесії.

  Сцена з вистави.

 Сцена з вистави.

 Колектив театру.

 Артисти театру "Джерело" з учасниками Сесії майстер-класів.

 

 Фото на пам'ять.

 

 Почесна грамота за участь у проведенні майстер-класу.

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Послуги МБА та ЕДД

Послуги МБА та ЕДД НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка