Виступ студентського театру «Джерело» при Науковій бібліотеці ХНТУСГ

24 квітня  2014 р. студенти та викладачі нашого університету відвідали феєричний виступ студентського театру «Джерело»  при Науковій бібліотеці ХНТУСГ (керівник – головний бібліограф, доцент каф. культури Н.Г. Грабар, режисер – Є.М. Кобець). Для перегляду були запропоновані уривки з творів М. Старицького «По – модньому» та Г. Квітки-Основ`яненка  «Сватання на Гончарівці».

Вистава пролетіла на одному диханні,адже студенти продемонстрували чудову акторську майстерність,яку не відрізнити від професійної. У залі панувала тепла атмосфера, і глядачів ніби затягло в минуле сповнене рідними українськими традиціями.

Всі отримали порцію дивовижних емоцій. І ми сподіваємося, що театр « Джерело» буде продовжувати свою діяльність ще довгі роки та тішитиме нас прекрасними виступами.

Марія Обущенко

Студентка 14 - ЕП

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами
НБ ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2020-09-21

Ефективне використання механізованих технологій і технічних засобів на фермі дрібної рогатої худоби [Текст] : моногр. / М. В. Брагінець [та ін.] ; Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - Харків : КП "Міська друкарня", 2020. - 428 с. : рис., табл. - Бібліогр.: с. 420-428 (127 назв).

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка