Виступ студентського театру «Джерело» при Науковій бібліотеці ХНТУСГ

24 квітня  2014 р. студенти та викладачі нашого університету відвідали феєричний виступ студентського театру «Джерело»  при Науковій бібліотеці ХНТУСГ (керівник – головний бібліограф, доцент каф. культури Н.Г. Грабар, режисер – Є.М. Кобець). Для перегляду були запропоновані уривки з творів М. Старицького «По – модньому» та Г. Квітки-Основ`яненка  «Сватання на Гончарівці».

Вистава пролетіла на одному диханні,адже студенти продемонстрували чудову акторську майстерність,яку не відрізнити від професійної. У залі панувала тепла атмосфера, і глядачів ніби затягло в минуле сповнене рідними українськими традиціями.

Всі отримали порцію дивовижних емоцій. І ми сподіваємося, що театр « Джерело» буде продовжувати свою діяльність ще довгі роки та тішитиме нас прекрасними виступами.

Марія Обущенко

Студентка 14 - ЕП

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2020-02-10

Петриченко, Василь Флорович. Рослинництво. Нові технології вирощування польових культур [Текст] : навч. посіб. для студ. вищ. аграр. закл. освіти, що вивч. дисц. "Рослинництво" / В. Ф. Петриченко, В. В. Лихочвор ; Львів. нац. аграр. ун-т, Ін-т кормів та сіл. госп-ва Поділля. – 5-те вид. – Львів : НВФ "Укр. технології", 2020. – 806 с. 

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка