Вебквести – це залучення користувачів до активної пізнавальної діяльності; допомога самостійно працювати з літературою і власними електронними ресурси НБ та Інтернет-ресурсами; вирішення виникаючих проблем з пошуком необхідної інформації; сприяння вихованню толерантності, особистісної відповідальності за виконання завдань вебквесту; сприяння формуванню комфортного середовища та умов для одержання знань кожним здобувачем як індивідуально, так і у командній роботі та  забезпечення їх підтримки у потребі в саморозвитку, полегшення самонавчання і самоорганізації тощо.

##

Українське козацьке бароко

Вебквест «Українське козацьке бароко» створений спільно з кафедрою культури, спорту і туризму на допомогу навчальному процесу з вивчення курсу «Історія української культури»

Веселих новорічних свят

​​​​​​​Вебквест "Веселих новорічних свят!" складається з  розділів: Новорічний мікс, Новорічний кінозал, Новорічний хоровод, Звичаї країн світу та ін.   Це зручний спосіб провести вільний час  весело, цікаво та  пізнавально!  

.

Підписка на Вебквести

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Послуги МБА та ЕДД

Послуги МБА та ЕДД НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Вебінари та майстер-класи ORCID

2021-09-16

Державна науково-технічна бібліотека України у співпраці з ORCID  проведе серію вебінарів та майстер-класів на тему: “Використання постійних ідентифікаторів учених та установ, їх роль у науковій екосистемі. Інструменти ORCID для науковців”.

Книга тижня ("Бібліотека маркетолога")

2021-09-14

Наукова бібліотека продовжує  рубрику «Бібліотека маркетолога» в рамках проєкту «Книжкова конвенція маркетологів» 339.138(02.064) М 27 Маркетинг на ринку продуктів швидкого приготування [Текст] : монографія / Є. В. Ромат [та ін.] ; за наук. ред. А. А. Мазаракі ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. - Київ : КНТЕУ, 2018. - 207 с. : рис., табл. - Бібліогр.: с. 183-192 (91 назва). - ISBN 978-966-629-911-9

Наукова бібліотека продовжує вересневі зустрічі з першокурсниками

2021-09-14

Сьогодні комп'ютерні технології так увійшли в наше життя, що важко знайти студента, який би не володів комп'ютером. Але для освіченої людини, що живе у сучасному інформаційному світі, цього замало

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка